Fajerwerki to nasza pasja

ZWYCIĘZCY VIII FESTIWALU OGNIA I WODY W NYSIE !!

ZWYCIĘZCY XII FESTIWALU FEJERIJA W WILNIE

Firma FENIX zajmuje się profesjonalną organizacją pokazów sztucznych ogni przy współpracy z firmą JORGE, która istnieje na rynku od 25 lat i jest jednym z wiodących importerów materiałów pirotechnicznych na polskim i europejskim rynku. Skorzystanie z usług naszej firmy daje klientowi gwarancję satysfakcji oraz bezpiecznej realizacji każdego spektaklu. Nasz personel przeszedł wszelkie niezbędne szkolenia dotyczące zasad bezpieczeństwa pracy i użytkowania materiałów pirotechnicznych (m. in. szkolenia przeprowadzone przez Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia), a „produkcja” widowisk pirotechnicznych jest ich pasją.

Pragniemy również podkreślić, iż w trosce o bezpieczeństwo podczas organizowanych przez nas pokazów pirotechnicznych, posiadamy polisę Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej zawartą w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń.

Przygotowując nasze pokazy pirotechniczne zawsze uwzględniamy następujące czynniki:

  •  oczekiwania zamawiającego
  •  bezpieczeństwo ludzi i mienia
  •  ukształtowanie terenu, na którym ma odbywać się pokaz
  •  rangę oraz prestiż widowiska
  •  lokalizację widzów, uwzględniającą jak najlepszy odbiór spektaklu.

Podczas pokazu ładunki odpalane będą za pomocą profesjonalnego systemu radiowego sterującego EXPLO zarządzanego komputerem, oraz systemów sekwencyjnych Włoskiej firmy PARENTE FIREWORKS.  Całość zapewnia dynamikę i pełną synchronizację z muzyką tworzonego przez nas widowiska.
Dzięki rozbudowanej infrastrukturze w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem nasze spektakle oraz pokazy pirotechniczne są w pełni profesjonalne.

Pragniemy zwrócić uwagę, iż ze względu na siedzibę firmy Fenix w Zielonej Górze, zamawiający nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z transportem materiałów pirotechnicznych z odległych miejsc.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapewniamy o wysokiej jakości świadczonych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o dodatkowe informacje oraz wyrażamy gotowość do spotkania celem ustalenia szczegółów pokazu.

Z wyrazami szacunku
Zbigniew Gawroński

Zwycięzcy VIII Festiwalu Ognia i Wody w Nysie
Explo
Parente system pirotechniczny
Rozbudowana Infrastruktura
Estetyka i bezpieczeństwo
MONTAŻ EFEKTÓW NA SŁUPIE SCENY
Mistrzostwa Świata na Żużlu Gorzów 2017
Wytwornice Płomieni
Imprezy Sportowe